FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 6798038
nr 679 8038
SIDEBOARD
1950s/1960s, Teak, length: 200, width: 46, height: 84, wear.
50/60-tal, Teak, längd: 200, djup: 46, höjd: 84
Condition: slitage
3500
SEK 6100
Monday January 31 2011
at 17:56:47
5.100 kr
3.500 kr
3.900 kr
4.400 kr
5.100 kr
5.400 kr
6.000 kr
5.600 kr
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
Read more about 50-tal